Створення офіційного мобільного застосунку «Київ Бориспіль»

Замовник:
Міжнародний аеропорт «Київ Бориспіль»
Проект:
Створення офіційного мобільного застосунку «Київ Бориспіль»
Опис:

Міжнародний аеропорт «Київ Бориспіль» є найбільшим і найпотужнішим в Україні. Він забезпечує близько 65% авіаційних пасажирських перевезень України, і щороку обслуговує понад 8 млн. пасажирів. На сайті аеропорту надана численна інформація, що має стати в нагоді пасажирам. Та сьогодні все більше людей використовують смартфони для споживання інформації в мережі Інтернет, а відвідування традиційного сайту аеропорту з мобільного пристрою не відповідає сучасним вимогам щодо зручності.

Перед фахівцями компанії Elegance було поставлено завдання – створити мобільний застосунок, що забезпечить пасажирам зручний доступ до інформації про сервіси аеропорту з екранів мобільних пристроїв та надасть новий рівень інтерактивності сервісів аеропорту, який може надати сучасний смартфон.

  • Результатом проекту стала мобільна система «Бориспіль», яка надала зручний доступ до інформаційних ресурсів та інтерактивних сервісів аеропорту власникам більшості сучасних мобільних пристроїв (на основі iOS, Android, Windows Phone, Windows 8).
  • Використання продукту «Elegance Airport», як основи, дозволило аеропорту створити власну інформаційну систему у найкоротші терміни та без значних капітальних вкладень.