Створення та впровадження мобільного робочого місця керівника

Замовник:
Київська міська державна адміністрація
Проект:
Створення та впровадження мобільного робочого місця керівника
Опис:

КМДА є одним із найбільших державних органів України. Керівники адміністрації щоденно приймають рішення, обробляючи до сотні документів на день. Територіально розгалужена структура організації не дозволяє керівникам постійно знаходитись за комп’ютером на своєму робочому місці.

Компанія Elegance, спільно з АТ Інфоплюс, створили програмно-апаратний комплекс «АРМ Керівника», використання якого значно підвищило швидкість та забезпечило мобільність прийняття управлінських рішень керівниками КМДА.

  • За рахунок використання інтернет-планшета та спеціального програмного забезпечення, побудованого на платформі Elegance Mobile Docflow, керівники отримують оперативний доступ до документів, довідкових та аналітичних даних впровадженої в КМДА автоматизованої системи документообігу у будь-якому місці перебування.
  • Завдяки великому сенсорному екрану планшетів і сучасним підходам до побудови зручного та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача, «АРМ Керівника» значно спростив роботу з документами (пошук, перегляд, накладання резолюцій, нанесення електронно-цифрового підпису, контроль виконання).
  • Використання вітчизняних криптографічних засобів захисту інформації в «АРМ Керівника» дозволило гарантувати безпеку роботи з інформацією, що відповідає вимогам українського законодавства, навіть при роботі через відкриту мережу Інтернет.