Elegance - Послуги - Розробка мобільних застосунків для iOS, Android, Windows

Розробка мобільних застосунків для iOS, Android, Windows

Компанія Elegance пропонує послуги з розробки корпоративних застосунків для сучасних мобільних платформ iOS, Android, Windows.

Стрімкий розвиток та доступність мобільних технологій надали можливість суттєво змінити підходи до підвищення ефективності ведення бізнесу і підняли на якісно новий рівень засоби взаємодії з клієнтами.

Провідні компанії використовують мобільні технології в усіх аспектах своєї діяльності для забезпечення працівників та клієнтів оперативним доступом до потрібної інформації в будь-який час і в будь-якому місці.

ELEGANCE MOBILE®
Платформа «Elegance Mobile» є результатом багаторічного досвіду Elegance в розробці інформаційних систем.

Спроектована для роботи під великим навантаженням, серверна частина дозволить побудувати систему замовника на міцному фундаменті.

Унікальні технології в основі клієнтської частини дозволять створити мобільні застосунки індивідуально для кожної мобільної операційної системи. Водночас єдине, багатоплатформове ядро дозволить скористатись перевіреними часом базовими клієнтськими модулями.
ХМАРНІ ОБЧИСЛЕННЯ WINDOWS AZURE
Серверна частина «Elegance Mobile» розгортається на платформі хмарних обчислень Windows Azure, що дозволяє нашим клієнтам не купувати спеціальне серверне обладнання, не дбати про його цілодобову роботу.

Також суттєвою перевагою використання Windows Azure є можливість практично миттєвого і необмеженого масштабування обчислювальної потужності сервера при збільшенні навантаження. При цьому оплата виконується по факту лише за використані серверні ресурси.
Виконання проекту «під ключ»
Ми спеціалізуємось на виконанні повного ком- плексу робіт для створення мобільних застосунків та серверної частини до них, що інтегрується з внутрішніми корпоративними ІТ-системами організації:

  • Аналіз вимог та проектування
  • Створення індивідуального дизайну
  • Розробка та інтеграція з існуючими корпоративними системами
  • Розміщення застосування в Apple Store, Android Market, Windows Store.